Open Boulevard 2021


Zondag 28 november 2021
Open single toernooi met winnaars- en verliezersronde.
Maximaal 65 deelnemers.
Wedstrijdleiding: Dart Vereniging Woensdrecht
Gemengd toernooi; geen apart toernooi voor Heren/ Dames / Jeugd.
Aantal banen: 13
Vooraf inschrijven: via de link op de website
Zaal open: 11.30 uur
Inschrijven: tot 12.30 uur
Aanvang toernooi: 13.00 uur
Inschrijfgeld € 10,- per persoon
Prijzengeld = Inschrijfgeld
 
Inschrijfgeld te voldoen contant en gepast op de dag zelf aan de wedstrijdtafel.
Locatie: Café-zaal Boulevard, Raadhuisstraat 119, 4631 ND Hoogerheide

 

 

AAN- EN AFMELDEN
Aangezien de eerdere toernooien druk bezocht waren adviseren wij de deelnemers van Open Boulevard 2021 zich vooraf in te schrijven omdat het toernooi anders wel eens vol kan zitten! Enkel de aanmeldingen via ons e-mailadres en via de link op de website worden genoteerd als officiële inschrijving. Aanwezig melden via het Facebook evenement telt niet als officiële aanmelding.
(!) Wij verzoeken ook de mensen die zich vooraf hebben ingeschreven, en onverhoopt toch niet kunnen komen, zich dan ook af bij ons af te melden. Aanmeldingen via het inschrijfformulier worden handmatig verwerkt op de website; het kan dus even duren voor Uw naam op de lijst inschrijvingen staat.

 
OPZET
De darttoernooien van Dart Vereniging Woensdrecht zijn open toernooien; dat betekend dat iedereen kan deelnemen aan dit toernooi. Je hoeft dus niet lid te zijn van de RDF of een vereniging. Het is een gemengd toernooi, dus zowel mannen, vrouwen als jeugd kan deelnemen.
De opzet van de darttoernooien bij DVW zijn altijd als volgt;
We starten met een poulesysteem (loting), in een poule van 4 speel je drie potjes van 3 legs, ieder punt telt. De twee spelers met de meeste punten gaan door naar de winnaarsronde, de twee spelers met de minste punten naar de verliezersronde. In een poule van 5 gaan de 3 spelers met de meeste punten door naar de winnaarsronde.
De winnaars- en verliezersronde zijn de knock-outrondes, verlies je dan lig je uit het toernooi. Na de verliespartij dien je nog wel een wedstrijd te schrijven.
In de winnaarsronde en de verliezersronde hebben de 1e t/m 4e plaats prijs en de hoogste uitworp. Prijzen worden alleen met de prijsuitreiking uitgedeeld, inden men eerder vertrekt gaat de prijs naar de vereniging.
 
CORONABELEID
Cafézaal Boulevard houd zich aan de geldende maatregelen en voorschriften;
Alle bezoekers van een eet- en drinkgelegenheid moeten vanaf 13 jaar verplicht een coronatoegangsbewijs laten zien. Behalve op een terras of bij afhalen. Vanaf 14 jaar wordt het coronatoegangsbewijs samen met het identiteitsbewijs gecontroleerd. Is er een evenement in uw horecalocatie binnen en heeft (een deel) van de bezoekers geen vaste zitplaats? Dan geldt de bezoekersnorm van 75% van de reguliere capaciteit.

Horecalocaties kunnen open tussen 6.00 uur ’s ochtends en 0.00 uur ’s nachts. 

 

(!) Door de huidige maatregelen kunnen wij enkel deelnemers aan het toernooi binnen laten, supporters kunnen helaas nog niet toegelaten worden in verband met de maximum capaciteit  van 75%.

 

Inschrijvingen:

1) Jan van der Rassel

2) Jelle Feytel

3) Joey Suikerbuik

4) Rink Wolters

5) Koen Burgel

6) Miranda van den Eijnden

7) John van den Eijnden

8) Laurent van Neylen

9) Michael de Meyer

10) Gunter Hellemans

11) Jozef Smans

12) Benjamin Lanckriet

13) Gerard Cloots

14) Jolanda Cleeren

15) Rudi Minnebach

16) Jens Gabriels

17) Wesley Schols

18) Roland Ameye

19) Wilco Vermeulen

20) Richard de Kort

21) Marc van Oevelen

22) Wouter Damme

23) Wesley Hendrick

24) Ad van Treijen

25) John de Nijs

26) Michael de Jong

27) Hans Verdult

28) Pieter-Jack de Crom

29) Kimberley Verlaan

30) Jan van der Weele

31) Damien Hillebrand

32) Jasper van Oers

33) Maikel Alewijnse

34) Cees Lamper

35) Richard Beenhakkers

36) Jan Jordaens 

37) Lars Scharloo

38) Kevin Oppenbrouwer

39) Jacky Lamers

40) Wesley Dasseville

41) Alain van Bouwel

42) Ronny Verbiest

 

 

 

 

Inschrijving Open Boulevard 2021

Single toernooi op zondag 28 november 2021