Open Boulevard 2021

AFGELAST


Zondag 28 november 2021
Open single toernooi met winnaars- en verliezersronde.
Maximaal 65 deelnemers met coronatoegangspas, geen toeschouwers
Wedstrijdleiding: Dart Vereniging Woensdrecht
Gemengd toernooi; geen apart toernooi voor Heren/ Dames / Jeugd.
Aantal banen: 13
Vooraf inschrijven: via de link op de website
Zaal open: 10.00 uur
Inschrijven: tot 10.30 uur
Aanvang toernooi: 11.00 uur
Inschrijfgeld € 10,- per persoon
Prijzengeld = Inschrijfgeld
 
Inschrijfgeld te voldoen contant en gepast op de dag zelf aan de wedstrijdtafel.
Locatie: Café-zaal Boulevard, Raadhuisstraat 119, 4631 ND Hoogerheide

 

 

AAN- EN AFMELDEN
Aangezien de eerdere toernooien druk bezocht waren adviseren wij de deelnemers van Open Boulevard 2021 zich vooraf in te schrijven omdat het toernooi anders wel eens vol kan zitten! Enkel de aanmeldingen via ons e-mailadres en via de link op de website worden genoteerd als officiële inschrijving. Aanwezig melden via het Facebook evenement telt niet als officiële aanmelding.
(!) Wij verzoeken ook de mensen die zich vooraf hebben ingeschreven, en onverhoopt toch niet kunnen komen, zich dan ook af bij ons af te melden. Aanmeldingen via het inschrijfformulier worden handmatig verwerkt op de website; het kan dus even duren voor Uw naam op de lijst inschrijvingen staat.

 
OPZET
De darttoernooien van Dart Vereniging Woensdrecht zijn open toernooien; dat betekend dat iedereen kan deelnemen aan dit toernooi. Je hoeft dus niet lid te zijn van de RDF of een vereniging. Het is een gemengd toernooi, dus zowel mannen, vrouwen als jeugd kan deelnemen.
De opzet van de darttoernooien bij DVW zijn altijd als volgt;
We starten met een poulesysteem (loting), in een poule van 4 speel je drie potjes van 3 legs, ieder punt telt. De twee spelers met de meeste punten gaan door naar de winnaarsronde, de twee spelers met de minste punten naar de verliezersronde. In een poule van 5 gaan de 3 spelers met de meeste punten door naar de winnaarsronde.
De winnaars- en verliezersronde zijn de knock-outrondes, verlies je dan lig je uit het toernooi. Na de verliespartij dien je nog wel een wedstrijd te schrijven.
In de winnaarsronde en de verliezersronde hebben de 1e t/m 4e plaats prijs en de hoogste uitworp. Prijzen worden alleen met de prijsuitreiking uitgedeeld, inden men eerder vertrekt gaat de prijs naar de vereniging.
 
CORONABELEID
Cafézaal Boulevard houd zich aan de geldende maatregelen en voorschriften;
Alle bezoekers van een eet- en drinkgelegenheid moeten vanaf 13 jaar verplicht een coronatoegangsbewijs laten zien.  Vanaf 14 jaar wordt het coronatoegangsbewijs samen met het identiteitsbewijs gecontroleerd. Ook al ben je gevaccineerd, genezen of getest doe 's morgens voor het toernooi nog een zelftest voor jezelf en anderen.

 

(!) Door de huidige maatregelen kunnen wij enkel deelnemers aan het toernooi binnen laten, supporters kunnen helaas nog niet toegelaten worden in verband met de maximum capaciteit  van 75%  en verplichte zitplaats. 

BIJ BINNENKOMST WORDT DE CORONATOEGANGSPAS INCL. ID GEVRAAGD EN GECONTROLEERD!

 

Inschrijvingen:

1) Jelle Feytel

2) Koen Burgel

3) Miranda van den Eijnden

4) John van den Eijnden

5) Laurent van Neylen

6) Michael de Meyer

7) Gerard Cloots

8) Jolanda Cleeren

9) Rudi Minnebach

10) Jens Gabriels

11) Wesley Schols

12) Wilco Vermeulen

13) Marc van Oevelen

14) Wouter Damme

15) Wesley Hendrick

16) Ad van Treijen

17) John de Nijs

18) Michael de Jong

19) Kimberley Verlaan

20) Jan van der Weele

21) Damien Hillebrand

22) Jasper van Oers

23) Maikel Alewijnse

24) Cees Lamper

25) Richard Beenhakkers

26) Lars Scharloo

27) Kevin Oppenbrouwer

28) Wesley Dasseville

29) Ronny Verbiest

30) Brian Dignum

31) Henk van Brabant

32) Bob de Meyer

33) Don Willeijns

34) Glenn Hagemans

35) Manuela Verreydt

36) Kelly boeckx

37) Xander van Peer

38) Conny de Nijs

39) Robbe Dasseville

40) Seppe Dasseville

41) Rohan Brouwers

42) Melissa de Kok

43) Wesley van Trijp

44) Danny van Trijp

45) Hans van der Velden

46) Feiko van der Velden

47) Claudia van Driel

48) Wesley Paternoster

49) Mickey Schoonen

50) Ricardo Jagt

51) Bart Bal  

52) Paul van Hooydonk

 

Afmeldingen: Jacky Lamers, Jan van der Rassel, Peter Geerts, Roland Ameye, Alain van Bouwel, Pieter-Jack de Crom, Jozef Smans, Gunther Hellemans, Benjamin Lacriet, Jan Jordaens, Joey Suikerbuik, Rink Wolters, Richard de Kort, Hans Verdult