Open Woensdrecht 2022

 

Zondag 22 mei 2022
Open single toernooi met winnaars- en verliezersronde.
Maximaal 70 deelnemers
Wedstrijdleiding: Dart Vereniging Woensdrecht
Gemengd toernooi; geen apart toernooi voor Heren/ Dames / Jeugd.
Aantal banen: 14
Vooraf inschrijven: via de link op de website
Zaal open: 11.30 uur
Inschrijven: tot 12.30 uur
Aanvang toernooi: 13.00 uur
Inschrijfgeld € 10,- per persoon
Prijzengeld = Inschrijfgeld
 
Inschrijfgeld te voldoen contant en gepast op de dag zelf aan de wedstrijdtafel.
Locatie: Café-zaal Boulevard, Raadhuisstraat 119, 4631 ND Hoogerheide

 

 

AAN- EN AFMELDEN
Aangezien de eerdere toernooien druk bezocht waren adviseren wij de deelnemers van Open Woensdrecht zich vooraf in te schrijven omdat het toernooi anders wel eens vol kan zitten! Enkel de aanmeldingen via ons e-mailadres en via de link op de website worden genoteerd als officiële inschrijving. Aanwezig melden via het Facebook evenement telt niet als officiële aanmelding.
(!) Wij verzoeken ook de mensen die zich vooraf hebben ingeschreven, en onverhoopt toch niet kunnen komen, zich dan ook af bij ons af te melden. Aanmeldingen via het inschrijfformulier worden handmatig verwerkt op de website; het kan dus even duren voor Uw naam op de lijst inschrijvingen staat.

 
OPZET
De darttoernooien van Dart Vereniging Woensdrecht zijn open toernooien; dat betekend dat iedereen kan deelnemen aan dit toernooi. Je hoeft dus niet lid te zijn van de RDF of een vereniging. Het is een gemengd toernooi, dus zowel mannen, vrouwen als jeugd kan deelnemen.
De opzet van de darttoernooien bij DVW zijn altijd als volgt;
We starten met een poulesysteem (loting), in een poule van 4 speel je drie potjes van 3 legs, ieder punt telt. De twee spelers met de meeste punten gaan door naar de winnaarsronde, de twee spelers met de minste punten naar de verliezersronde. In een poule van 5 gaan de 3 spelers met de meeste punten door naar de winnaarsronde.
De winnaars- en verliezersronde zijn de knock-outrondes, verlies je dan lig je uit het toernooi. Na de verliespartij dien je nog wel een wedstrijd te schrijven.
In de winnaarsronde en de verliezersronde hebben de 1e t/m 4e plaats prijs en de hoogste uitworp. Prijzen worden alleen met de prijsuitreiking uitgedeeld, inden men eerder vertrekt gaat de prijs naar de vereniging.
 
Inschrijvingen:

1) Wim Bijl 

2) Don Willeijns

3) Marc de Rond

4) Frank de Rond

5) Koen Peeters

6) Alex Schillemans

7) Jelle Feytel

8) Roland Ameye

9) Randy Hendrick

10) Marc Cloots

11) Laurent van Neylen

12) Justin Wesenbeek

13) Gerard Cloots

14) Marco Smit

15) Jeremey Jacobs

16) Ad van Treijen

17) Miranda van den Eijnden

18) John van den Eijnden

19) Rudi Minnebach

20) Marco Joosen

21) Lars van Gastel

22) Rik Hillemans

23) Sander Aarden

24) Jan van der Rassel

25) Wilco Vermeulen

26) Jan Jordaens

27) Alain van Bouwel

28) Bas Wiersma

29) Kevin Konings

30) Mees van der Borst

31) Manuel Marques

32) Jens Gabriels

33) Peter Geerts

34) Joey Suikerbuik

35) Marc van Oevelen

36) Brian Dignum

37) Serge Berat

38) Linda Ooye

39) Walter Moudros

40) Jan de Viet

41) Peter Meulen

42) De Flor

43) Godelieve Bellemans

44) Wesley Hendrick

45) Koen Burgel

46) John de Nijs

47) Christof Budts

48) Cynthia Struyf

49) Stefan Verkuijl

50) Pieter-Jack de Crom

51) Frank van Rooijen

52) Simon Sijbrands

53) Demy Sijbrands

54) René Huijers

55) Andy Quireyns 

56) Hans Verdult

57) Ricardo Jagt

58) Mickey Schoonen

59) Kees van der Kuijl

60) Adrie van der Kuijl

61) Robert Nijhof.

62) Stephan van den Bergh

63) Xander van Peer

64) Johan Beyers

65) Bart de Bart 

66) Paul Nuydens

67) Karin Scheire

68) Bob Renard

69) Wesley Schols

 

Afmeldingen: Patrick Meeus, Glen Walravens, Jozef Smans, Benjamin Lankriet, Andrew Hoedevangers, Jolanda Cleeren, Paul van Hooydonk, Pascal Hagenaars, Stefan de Keijzer, Jacky Lamers, Jordi Helmons, Aurelia Helmons, Cheraley van den Born

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Open Woensdrecht 2022

Inschrijfformulier zondag 22 mei '22