Open Woensdrecht 2023


Zondag 12 maart '23
Open single toernooi met winnaars- en verliezersronde.
Maximaal 55 deelnemers
Wedstrijdleiding: Dart Vereniging Woensdrecht
Gemengd toernooi; geen apart toernooi voor Heren/ Dames / Jeugd.
Aantal banen: 11
Vooraf inschrijven: via de link op de website
Zaal open: 11.30 uur
Inschrijven: tot 12.30 uur
Aanvang toernooi: 13.00 uur
Inschrijfgeld € 10,- per persoon
Prijzengeld = Inschrijfgeld

Inschrijfgeld te voldoen contant en gepast op de dag zelf aan de wedstrijdtafel.
Locatie: Café-zaal Boulevard, Raadhuisstraat 119, 4631 ND Hoogerheide

 

AAN- EN AFMELDEN
Aangezien de eerdere toernooien druk bezocht waren adviseren wij de deelnemers van Open Woensdrecht zich vooraf in te schrijven omdat het toernooi anders wel eens vol kan zitten! Enkel de aanmeldingen via ons e-mailadres en via de link op de website worden genoteerd als officiële inschrijving. Aanwezig melden via het Facebook evenement telt niet als officiële aanmelding.
(!) Wij verzoeken ook de mensen die zich vooraf hebben ingeschreven, en onverhoopt toch niet kunnen komen, zich dan ook af bij ons af te melden. Aanmeldingen via het inschrijfformulier worden handmatig verwerkt op de website; het kan dus even duren voor Uw naam op de lijst inschrijvingen staat.


OPZET
De darttoernooien van Dart Vereniging Woensdrecht zijn open toernooien; dat betekend dat iedereen kan deelnemen aan dit toernooi. Je hoeft dus niet lid te zijn van de RDF of een vereniging. Het is een gemengd toernooi, dus zowel mannen, vrouwen als jeugd kan deelnemen.
De opzet van de darttoernooien bij DVW zijn altijd als volgt;
We starten met een poulesysteem (loting), in een poule van 4 speel je drie potjes van 3 legs, ieder punt telt. De twee spelers met de meeste punten gaan door naar de winnaarsronde, de twee spelers met de minste punten naar de verliezersronde. In een poule van 5 gaan de 3 spelers met de meeste punten door naar de winnaarsronde.
De winnaars- en verliezersronde zijn de knock-outrondes, verlies je dan lig je uit het toernooi. Na de verliespartij dien je nog wel een wedstrijd te schrijven.
In de winnaarsronde en de verliezersronde hebben de 1e t/m 4e plaats prijs en de hoogste uitworp. Prijzen worden alleen met de prijsuitreiking uitgedeeld, inden men eerder vertrekt gaat de prijs naar de vereniging.

 

Inschrijvingen:

1) Jan van der Rassel

2) Marc van Oevelen

3) John van den Eijnden

4) Hans Verdult

5) Patrick Meeus

6) Pieter Jack de Crom

7) Ad van Treijen

8) Danny De Vlieghere 

9) Sonja van Iersel

10) Mike De Vlieghere 

11) Roy De Vlieghere

12) Kurt Meersman

13) Ruben Symens

14) Werner Maes

15) Roy Lankhout

16) Wim Bijl

17) Brian Dignum

18) Ronald de Kock

19) Bas Wiersma

20) Jan de Viet

21) John de Nijs

22) Jeroen Saarloos

23) Robin de Winter

24) De Flor

25) Godelieve Bellemans

26) Koen Burgel

27) Dennis Le Clercq

28) Davis Mertens

29) Marco Joosen

30) René Huijers

31) Rick Baaij

32) Walter Le Clercq

33) Jozef van den Bleeken

34) Cheraley van den Born

35) Kevin Oppenbrouwer

36) Bart van Huffel

37) Serge Berat

38) Bob Renard

39) Peter Geerts

40) Martin van Kaam

41) Sander Aarden

42) Hilco Suurland

 

 

Afmeldingen: Jelle Feytel, Paul van Hooydonk, Stefan de Keijzer

 


 

Open Woensdrecht 2023

Inschrijfformulier zondag 12 maart '23